All posts by szerkeszto

II. Hód judo torna – Hódmezővásárhely

2020.02.08-án Hódmezővásárhelyen a II. Hód judo tornán vitézkedtek a Mogyi Bajai Judo Club 8-11 éves judokái. A versenyzőinknek a küzdelmi rutin megszerzése volt a legfőbb cél. E mellé a sikerélmény is fontos. Ebből is szépen jutott a bajai gyerekeknek. Gratulálunk! Continue reading II. Hód judo torna – Hódmezővásárhely

Felnőtt ORV – Cegléd

Fiatalokkal vettünk részt a versenyen, hasznos mérkőzéseket vívtak versenyzőink és szép eredmények születtek.

Gyuró László 80 éves !

Egy meglepetés ünnepséggel kezdődött a szerdai edzés a Mogyi Bajai Judo Clubban. A bajai judo sport megalapítóját köszöntöttük 80. születésnapja alkalmából. Andrási Barna egy rövid összefoglalóval bemutatta Laci bácsi életútját , majd Kovács Dénes adta át a club ajándékát. Ezután az egyesület tagjai vastapssal köszöntötték 7. danos mesterüket. Nagyon sokan eljöttek a régi harcosok közül is. A bajai önkormányzat részéről László Károly alpolgármester úr mondott beszédet. A Mester meghatódva köszönte meg a megemlékezést , majd következhetett az ajándékok átadása , a torta felvágása.

Köszönjük minden résztvevőnek aki megtisztelte az ünnepségünket!

Boldog születésnapot Gyuró László Mester !!

Bravúros szereplés a Felnőtt Országos Bajnokságon!

Kimagaslóan szerepeltek sportolóink az országos bajnokságon. Knetig Emőke és Katzenmajer Kíra magabiztosan versenyezve országos bajnoki címet szereztek. Andrási Mártonnak az előkelő ezüst érem jutott a mai nap. Bronzérmet szerzett Perger Ivett és Balogh Daniella. Andrási Gellért és Köller Milán az előkelő ötödik helyen végeztek. Sajnos volt két éremesélyes hiányzónk is , Szigetvári Mercédesz sérüléssel bajlódik , míg Végvári Martin a verseny előtti héten államvizsgázott. Continue reading Bravúros szereplés a Felnőtt Országos Bajnokságon!